به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سید زین العابدین موسویدر حاشیه این بازدید اظهار کرد: طی بازدیدی که دوروز گذشته از این منطقه داشتیم، بررسی های عمده ای در این خصوص صورت گرفت، مشکلات و مسایل این منطقه در سه مقوله فاضلاب، برق و شهرداری دسته بندی شد.

او گفت: امروز به اتفاق مدیران دستگاه‌های خدمات رسان به این منطقه آمدیم. دستورات لازم در این خصوص ابلاغ شده است و تمامی دستگاه‌ها باید از فردا نسبت به خدمات رسانی و جمع آوری آب‌های سطحی، لایروبی کانال ها و تخلیه فاضلاب، ایجاد معابر  پشت منازل، نی زدایی، نخاله ریزی و خشک نمودن نقاطی که آب و فاضلاب جمع شده است و همچنین برطرف کردن مشکل روشنایی معابر اصلی و فرعی اقدام کنند.

فرماندار ویژه آبادان افزود: برخی از این اقدامات به صورت موقت برطرف می شود و قطعا مطالعات لازم و تصمیمات جدید در خصوص احداث شبکه های فاضلاب و بازسازی منهول های تخریب شده و همچنین بهسازی معابر و مشکلاتی از این قبیل ان شاءالله اعمال خواهد شد.

موسوی در پایان تاکید کرد: در مسیر این اقدامات شهرداری آبادان، پالایشگاه، راهداری، راه و شهرسازی و سازمان منطقه آزاد در تامین غلطک و کمپرسی برای انجام امورات ذکر شده همکاری می کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: