به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سردار حیدر عباس زاده امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح برخورد قاطعانه با عناصر اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی از دو محموله مواد مخدر آگاه شدند.

او گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری عوامل انتظامی شهرستان هندیجان یک دستگاه وانت را شناسایی و متوقف کردند که در بازرسی از خودرو توقیفی 60 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک بالفافه کشف و در این رابطه یک قاچاقچی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی خوزستان افزود: درادامه این طرح ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کار اطلاعاتی یک دستگاه کامیون حامل مواد مخدر را در شهرستان اهواز شناسایی و آن را متوقف کردند.

عباس زاده بیانکرد: ماموران پلیس در بازرسی از خودروی توقیفی 76 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک با لفافه را کشف و در این رابطه یک قاچاقچی را دستگیر و کامیون نیز توقیف شد.

مقام ارشد انتظامی خوزستان در پایان با بیان اینکه در مجموع این دو عملیات 136 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد، افزود: در این رابطه دو دستگاه خودرو توقیف و دو قاچاقچی مواد مخدر نیز پس از تشکیل پرونده، به مرجع قضایی استان تحویل داده شدند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: