سید علی موسوی امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در آبادان با اعلام ادامه تعطیلی مراکز خدمات دهی خودروهای پلاک اروندی، اظهار کرد: در راستای هماهنگی با مصوبات ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس، مرکز شماره گذاری و اعطای مرخصی خودروهای پلاک اروندی، تعویض و انتقال پلاک، تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند بیان کرد: از دارندگان خودروهای پلاک اروند تقاضا داریم تا به گمرگ جمهوری اسلامی، گمرگ منطقه آزاد اروند و مرکز شماره گذاری، مراجعه نکنند.

او گفت: تا پایان سال جاری از ارایه خدمات مذکور معذور هستیم و از مردم خواستاریم به آبادان و خرمشهر برای این موضوع سفر نکنند.

معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند با اشاره به تعطیلی ادارات کار و ثبت شرکت ها به دلیل ازدحام جمعیت افزود: به کسانی که در اداره کار منطقه آزاد اروند دعاوی و یا از قبل تعیین وقت داشته اند از طریق پیامک اطلاع رسانی شده که تمام جلساتشان به سال آینده موکول شده است.

موسوی در پایان بیان کرد: همچنین از افرادی که تغییرات شرکت، افزایش سرمایه  و یا خواهان ثبت شرکت جدید هستند خواهشمندیم در هفته آخر سال مراجعه نکرده و پیگیری امورشان را به سال آینده موکول کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: