به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سرهنگ سیدمحسن تقی‌زاده امروز با اعلام این خبر اظهار کرد: عوامل این فرماندهی به منظور همکاری با شورای سیاست‌ گذاری مقابله با بحران کرونا در آبادان، شناسایی و رصد خودروهای مسافران را در سطح شهرستان در دستور کار خود قرار دادند.

او گفت: در عملیاتی که عصر روز گذشته(۳ فروردین ماه) با تلاش پلیس راهور و یگان امداد این فرماندهی در سطح شهر انجام شد، ۱۲۷ دستگاه خودرو با پلاک غیر از شهرستان آبادان مورد شناسایی و رصد قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان آبادان افزود: از مجموع این تعداد، ۳۴ دستگاه به دلیل حضور غیرموجه و صرفا برای تفریح و گردش در آبادان حضور داشتند که با همکاری ماموران به خارج از شهرستان هدایت شدند. سایر خودروهای استعلام شده نیز مالکان آنها شاغل و ساکن در آبادان بودند و پلاک خودروی آنها شهرستانی بوده است.

تقی زاده با بیان اینکه هر پلاک غیر بومی لزوما مسافر محسوب نمی شود بلکه ممکن است شاغل یا ساکن در آبادان باشد، گفت: خودروهایی که از هر راهی و یا با هر ترفندی وارد آبادان می‌شوند، مجددا توسط عوامل انتظامی سطح شهر به خارج از شهرستان هدایت می‌شوند زیرا جدی نگرفتن این بیماری توسط برخی از هموطنان به زنجیره شیوع به این ویروس دامن می‌زند.

لازم به ذکر است که پیش از این نیز سید زین العابدین موسوی فرماندار ویژه آبادان اظهار کرد: از نیروی انتظامی می خواهم ضمن شناسایی خودروهای مسافران و غیر بومیان و هدایت آن ها به خارج شهر، در صورت تکرار حضور و یا عدم تمکین، خود روی آنها را توقیف نماید.

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: