به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، عصر امروز با ورود نخستین خودروی جنگ های میکروبی شیمیایی و هسته ای ارتش به آبادان و حضور نیروهای پشتیبان منطقه ی پدافند هوایی جنوب غرب کشور، عملیات ضدعفونی کردن معابر شهرستان آغاز شد.

فرماندار ویژه آبادان در حاشیه این مانور با اشاره به اینکه تا پیش از این روند رفع آلودگی توسط ماشین آلات شهرداری، سازمان منطقه آزاد اروند و نیروهای بسیج به صورت متوالی انجام شده است، اظهار کرد: قطعا با اضافه شدن این خودرو سرعت و شرایط بهتری را در راستای ضدعفونی کردن معابر شاهد خواهیم بود.

سید زین العابدین موسوی افزود: امروز یک دستگاه خودروی جنگ نوین که کارایی مدرن تر و موثرتری با روش کاری متفاوت نسبت به خودروهای عادی دارد، به ناوگان ضدعفونی شهرستان اضافه شد که امیدواریم امشب حجم بیشتری از مناطق و اماکن پر جمعیت را که لازم است ضدعفونی شود، پوشش دهیم.

او گفت: این خودرو قرار است در روزهای آتی در اختیار شهرستان باشد، هر چند انتظار داشتیم که سه خودرو در اختیار ما قرار بگیرد که ظاهرا دو خودرو در اهواز می باشد و قول داده اند که به این تشکیلات اضافه شود.

موسوی ضمن تشکر از نیروهای پشتیبانی منطقه ی پدافند هوایی ارتش جنوب غرب کشور بیان کرد: از مسوولین دست اندرکار و نیروهای آتش نشانی نیز در این خصوص قدردانی می کنم و امیدوارم که این عملیات تا ضدعفونی کردن تمام مناطق آبادان ادامه داشته باشد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: