به گزارش خبرنگار برنا از آبادان، سرهنگ محسن رییسی زاده در حاشیه آغاز به کار عملیات ضدعفونی و رفع آلودگی شهری این یگان در آبادان، اظهار کرد: خودرویی که در اختیار ما است مخصوص جنگ های میکروبی، شیمیایی و هسته ای می باشد که از سوی منطقه ی پدافند هوایی جنوب غرب کشور در ادامه ی روند پاکسازی شهرستان های استان خوزستان، به آبادان رسیده تا  در در کنار دیگر بخش به صورت موثرتر به رفع آلودگی ها بپردازد.

او گفت: با این دستگاه‌های پیشرفته رفع آلودگی و خیابان‌ها و معابر را در دستور کار قرار دادیم. بر حسب پیشرفت این بیماری و تصمیماتی که در قرارگاه جامع مبارزه با کرونای پدافند هوایی جنوب غرب گرفته می شود، در صورت نیاز این عملیات تکرار خواهد شد.

فرمانده پشتیبانی منطقه ی پدافند هوایی جنوب غرب کشور افزود: تمام نیروهای جهادی که در حال رفع آلودگی محیطی هستند، بخشی از کار را به عهده دارند. بخش اصلی و تعیین کننده مردم هستند. همه ی ما باید به مسوولیت و تعهد اجتماعی خود عمل کنیم.

رییسی زاده در پایان با اشاره به اینکه اگر 10 درصد شهروندان به هشدارها توجه نکنند جان 90 درصد دیگر را به خطر می اندازند، بیان کرد: کسانی که رعایت نمی‌کنند، ناقلان مرگبار و بمب های متحرکی هستند که می‌توانند آلودگی را چند برابر گسترش دهند. پس بهترین و مطمین ترین روش مبارزه با بیماری کرونا ماندن در خانه و کمک به قطع زنجیره ی انتشار آن است.

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: