به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، سعید رضوانی با اشاره به اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از بامداد جمعه در سراسر کشور، اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه رییس شورای تامین استان در خصوص بحث فعالیت فروشگاه‌هایی که نیازهای مردم در بخش‌های مواد خوراکی و ارزاق را تامین می‌کنند، همگی موظف شدند تا به مشتریان خود در بدو ورود دستکش ارایه کنند.

او گفت: این اقدام به صورتی باید انجام شود که یکی از کارکنان فروشگاه به صورت مستمر در بیرون از محل خرید علاوه بر ضد عفونی افراد دستکش‌های یک‌بار مصرف در اختیار مشتریان قرار دهد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان همچنین با امید بر ضرورت انجام عملیات ضد عفونی مداوم مراکز خرید،  افزود: این اقدام در راستای پیشگیری از ورود احتمالی ویروس به داخل فروشگاه‌ها انجام می‌شود.

رضوانی با اشاره به اینکه در صورت بی‌توجهی نسبت به این ابلاغیه و دستورالعمل با متولیان فروشگاه‌ها برخورد می‌شود، بیان کرد: با مشاهده هر گونه تخلف، واحد صنفی یا فروشگاه متخلف محسوب و محل خرید حتی در صورت تحمیل هزینه‌های جانبی و خسارت تا پایان فروردین ماه پلمب می‌شود.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری خوزستان در پایان تصریح کرد: بیشترین نظارت‌ها بر فروشگاه‌های زنجیره‌ای استان شامل افق کوروش، رفاه، شهر خرید، اتکا و شهروند انجام خواهد شد.

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: