عبدالامیر ناصری امروز در گفت و گو با خبرنگار برنا در شادگان با اعلام این خبر اظهار کرد: این تعداد واحد صنفی که مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا  مبنی بر تعطیلی اصناف غیر ضرور را رعایت نکرده بودند، تا اطلاع ثانوی پلمپ شدند.

او گفت: با هدف اجرای مصوبات ستاد مبارزه با کرونا گشت‌های مشترک بازرسی از واحد‌های صنفی تشدید و در دو نوبت صبح و عصر به صورت مستمر فعال است و در این خصوص تا کنون تعداد ۲۰۰ واحد صنفی متخلف در مناطق مختلف شهرستان شناسایی و با همکاری اتاق اصناف، پلیس اماکن و شبکه بهداشت شادگان پلمب شدند.

رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شادگان افزود: صنوفی که به صورت خودجوش نسبت به اجرای دستورالعمل ابلاغی احساس مسوولیت نموده و همکاری لازم را در قطع زنجیره انتقال این ویروس منحوس را دارند شایسته تقدیر و قدردانی هستند.

ناصری در پایان بیان کرد: از بازاریان و کسبه تقاضا داریم نسبت به تعطیلی صنف خود مطابق با دستورالعمل ابلاغی اقدام نمایند در غیر این صورت روند پلمپ و تعطیلی به صورت مستمر ادامه پیدا خواهد کرد.

لازم به ذکر است که شادگان به عنوان یکی از شهرستان های دارای وضعیت قرمز ابتلا با توجه به درصد مبتلایان(21 بیمار و دو فوتی) در یکصد هزار نفر جمعیت، اعلام شده است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: