به گزارش خبرنگار برنا از اهواز، علی احسان پور امروز با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۹ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان خوزستان به ثبت رسید، اظهار کرد: آمار مبتلایان جدید به تفکیک در اهواز ۲۱ مورد، رامشیر ۷ مورد، شهرستان های آبادان و حمیدیه هر کدام دو مورد و شهرستان های آغاجاری، شادگان، خرمشهر، دزفول، کارون، ماهشهر و هفتکل هر کدام یک مورد مشاهده و به ثبت رسیده است.

او شمار مبتلایان کرونایی خوزستان تا کنون به ۱۰۷۸ مورد رسیده است، گفت: از این تعداد ۷۷۲ مورد بهبود یافته و ترخیص شدند و در حال حاضر نیز ۱۸۰ بیمار مبتلا به این ویروس در بیمارستان های معین استان تحت درمان هستند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به فوت پنج بیمار در شبانه روز گذشته افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعته گذشته شهروندانی از اهواز، اندیمشک، خرمشهر، شوشتر و دزفول بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داد و تا کنون شمار قربانیان این بیماری در خوزستان به ۱۲۶ مورد رسیده است.

احسان پور در پایان با اشاره به فعال شدن نقاهتگاه بیماران کرونایی در اهواز بیان کرد: تا کنون پنج بیمار از خدمات این نقاهتگاه استفاده کرده اند.

لازم به ذکر است که تا روز گذشته آمار مبتلایان خوزستان ۱۰۳۹ بیمار و فوت شدگان ۱۲۱ مورد و بهبود و ترخیص شدگان ۷۴۳ نفر و بستری شدگان نیز ۱۷۵ بیمار اعلام شده بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: