به گزارش خبرگزاری برنا از لرستان شهروندان گرامی، حقیقت را باید گفت، حقیقت را باید پذیرفت تا زمانی که طایفه‌بازی و جناح‌گرایی در خرم‌آباد حاکم است نه تنها نصیری‌ها و مهرابی‌ها، بلکه هیچ قدرتی نمی‌تواند در رفع مشکلات شهر خرم‌آباد موفق باشد.
شما نظری اجمالی به شهر تهران پایتخت کشور با جمعیتی بالغ بر 14 میلیون نفر داشته باشید که اعضای شورای اسلامی آن بیش‌تر از جناح اصلاح‌طلبان هستند اما شهردارش یعنی آقای قالیباف اصول‌گراست که این امر دال بر فراموش نمودن حق و حقوق مردم نیست، هدف خدمت‌رسانی است و مبارزات سیاسی در امور شهری جایگاهی نخواهد داشت اما متاسفانه در شهر ما طایفه‌بازی، قبیله‌گرایی، جناح‌سالاری و بچه‌شهری و بچه عشایر و روستا بودن خرم‌آباد را به دهکده‌ای فراموش شده و شهری خاموش و مرده تبدیل کرده است که می‌توان به آن شهر ارواح گفت‌.
شهری با قدمت 7 هزار ساله در شأن و منزلت یک دهکده‌ی فراموش شده نیست. می‌طلبد مسئولین کمی انصاف داشته باشند و به دنبال حل مشکلات مردم قدم برداشته و خدمات‌رسانی را سرلوحه کارها قرار دهند نه جذب مهره برای چند سال دیگر انتخابات و طرفداری از فلان جناح برای بقای عمر سیاسی خودشان.
به تمام مسئولین و مدیران استانی و شهرستانی توصیه می‌شود اجازه ندهید مردم از عملکرد نا‌شایست شما فریاد برآورند و یقین داشته الله‌رحم رحیمی‌بیرانوند/ خرم‌آبادباشید مردم این شهر به حرمت خون شهیدان گلگون‌کفن‌شان مهر سکوت بر لب‌های‌شان زده‌اند و به حرمت نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان‌های امام راحل‌مان تمام مشکلات را با جان و دل می‌خرند‌. دور از انصاف است اگر در حق آن‌ها اجحافی صورت پذیرد.
بدانید که انسان‌های دو پهلو جایگاهی در میان مردم ندارند.
 
الله‌رحم رحیمی‌بیرانوند/ خرم‌آباد
 
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: