به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، ششمین قسمت از برنامه تلویزیونی مخاطب خاص با اجرای «رسالت بوذری» و حضور کارشناس دینی «آیت الله سید مهدی میرباقری» پنج شنبه 18خردادماه، زنده و مستقیم از شبکه سه سیما و از شهر کربلای معلی پخش خواهد شد. موضوع اصلی برنامه، «خانواده‌ منتظر و تربیت حسینی» خواهد بود که ذیل آن نیز، مباحثی در خصوص وجود و زندگی حضرت امام حسین(علیه السّلام) مطرح خواهد شد.

پخش آیتم های تولیدی و اختصاصی مخاطب خاص از کربلای معلی، گزارش هایی از جانبازان و مادران شهدا، زیارت، به نیابت از دوستداران سفر کربلا و تقدیم آن به حضرت سیدالشهداء، کلیپ های کوتاه مدح خوانی و ترک های استودیویی، از جمله¬ی بخش¬های تصویری جذابی است که در این برنامه خواهید دید.

مخاطب خاص، هدیه‌ی مشترک گروه فرهنگ و معارف اسلامی شبکه سه سیما و تهیه‌کنندگی سازمان هنری‌رسانه‌ای اوج می‌باشد که از کربلای معلی، تقدیم نگاه شما خواهد شد.

تلفن پیامگیر 02142887777 و سامانه ی پیامکی 30001444 آماده ی دریافت پیام ها، درددل ها، انتقادات، پیشنهادات و واگویه های بییندگان مخاطب خاص با حضرت اباعبدالله(علیه السّلام) است که بخش هایی از آن، در برنامه پخش و خوانده خواهد شد.  

مخاطبان محترم می توانند برای دریافت فایل های صوتی، تصویری و اخبار و اطلاعات برنامه، ما را با این نشانی، در فضای مجازی دنبال کنند. @mokhatabtv3