به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، دیدارهای هفته سوم و چهارم (دور برگشت) از پانزدهمین دوره لیگ برتر جوانان و بزرگسالان «جام خلیج فارس»، یادواره شهدای تکواندوی مدافع حرم، روز پنجشنبه (7 بهمن‌ماه) با حضور 118 تکواندوکار و در قالب 8 تیم پاس قوامین، دانشگاه آزاد اسلامی، شهرداری ورامین، لوازم خانگی کن، مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه، شهدای مدافع حرم ساری، هیات تکواندوی شمال شرق و یاسین پیشرو البرز در فدراسیون تکواندو برگزار می‌شود.

دراین هفته(سوم)مسابقات، تیم یاسین پیشرو البرز که در هفته گذشته توانست صدرنشین لیگ را متوقف کند به مصاف تیم شهرداری ورامین رده‌ دومی جدول می رود. جوانه باید با پاس قوامین پیکار کند.

در ادامه نیز دانشگاه آزاد اسلامی که در صدر جدول رده‌بندی قرار دارد باید با شهدای مدافع حرم ساری رقابت کند و هیات تکواندو شمال‌شرق که از 9 دیدار خود تنها به یک پیروزی دست پیدا کرده است باید با لوازم خانگی کن که رده سوم جدول را در اختیار دارد مبارزه نماید.

اما در هفته چهارم این دوره از رقابت‌ها، لوازم خانگی کن رو در روی شهرداری ورامین قرار می‌گیرد. دانشگاه آزاد اسلامی به مصاف پاس قوامین می‌رود، هیات تکواندو شمال‌شرق با مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه پیکار می‌کند و همچنین در دیدار پایانی یاسین پیشرو البرز در مقابل شهدای مدافع حرم ساری صف آرایی می‌کند.

این مبارزات با قوانین جدید داوری پیگیری می‌شود و کلاس هماهنگی داوران، مربیان و سرپرستان روز چهارشنبه (6 بهمن‌ماه) ساعت 15 خواهد بود.

گفتنی است، در پایان هفته دوم از دور برگشت این رقابت‌ها، تیم دانشگاه آزاد اسلامی که عنوان قهرمانی نیم فصل را به نام خود ثبت کرده بود، با توقف در مقابل شهرداری ورامین و یاسین پیشرو البرز به 2 امتیاز رضایت داد و با کسب 23 امتیاز صدرنشینی خود را حفظ نمود، تیم شهرداری ورامین با کسب 22 امتیاز در جایگاه دوم جدول رده‌بندی باقی ماند و تیم لوازم خانگی کن و یاسین پیشرو البرز با 15 امتیاز و تفاضل به ترتیب سوم و چهارم شدند.