به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، در این نشست که با حضور دکتر " تورج عنصری " و ٣٥ نفر از مسئولان و سرپرست های واحد های دانشگاهی برگزار شد، دکتر عنصری خاطرنشان کرد: ما به دنبال ارائه راهکارهایی جهت خدمات نوین به جامعه ورزشی کشور از جمله فعالیت های اقتصادی، علمی و فنی در قالب برگزاری کارگاه های علمی هستیم و در این راستا  نگاه کاملا کاربردی و توجه ویژه ای به مقوله کار آفرینی و اشتغال زایی در ورزش داریم.

وی افزود: از اهداف مهمی که در برنامه سال ۹۷ در نظر گرفته ایم، می توان به طرح های اقتصادی اشاره کرد که شامل: بیمه مربیان با ارائه خدمات نوین، طرح صندوق وام بانکی برای مربیان، تهیه و تولید فیلم های آموزشی و تکنیک های رزمی خواهند بود.

همچنین در بخش طرح های علمی نیز به مواردی همچون: برگزاری کارگاه های آموزشی آشنایی با مواد مخدر جدید، خطرات مواد نیروزا و یا قرص های لاغری و همچنین آشنایی با خطرات و تهدید های ابتلا به اعتیاد برای ورزشکاران پس از دوران قهرمانی اشاره کرد.

این استاد دانشگاه ادامه داد: از جمله چشم اندازهای ما در سال ۹۷ همچنین می توان به برگزاری کارگاه های آموزش آداب، رفتار و فن بیان مدیران، آموزش حرکات ورزشی ویژه بانوان کارمند یا خانه دار و خصوصا بانوان باردار اشاره داشت که گامی مهم در جهت ارتقا مقوله فرهنگ در ورزش کشور خواهد بود.