به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، " سینا کریمیان " نماینده کشورمان روز دوم مهرماه، برای کسب عنوان قهرمانی و تصاحب کمربند K_1 در ورزشگاه " سایتاما" ژاپن به مصاف حریفان خود خواهد رفت. وی در مورد رقبای خود در این مسابقات مهم اظهار داشت: اولین مبارزه من با حریفی از کشور ژاپن به نام " اود کِن " است که ورزشکار خوبی است. در صورت پیروزی مقابل وی، باید با برنده مبارزه ورزشکاران آمریکا و ژاپن مسابقه دهم تا به مرحله یک چهارم صعود کنم.

وی ادامه داد: البته برای من همه رقبایم بزرگ و مهم هستند، اما به نام و سوابق آنها توجهی ندارم و فقط به موفقیت و کسب افتخار برای خودم و ورزش کشورم می اندیشم.

نماینده ایران در مسابقات K_1 ژاپن، به وضعیت آمادگی خود اشاره کرد و افزود: با توجه به این که در مهمترین رویداد کیک بوکسینگ جهان شرکت می کنم، از مدت ها قبل، تمرینات خود را زیرنظر یک تیم فنی بسیار حرفه‌ای متشکل از اساتید: " علی‌ مهین ‌ترابی "، " پوریا حسن‌زاده "، " داوود امیری " و " پیمان رجبی " ( مربی ‌بدنساز ) آغاز کرده ام. در حال حاضر، شرایط بسیار خوبی دارم و آماده دیدار با حریفان هستم.

قهرمان ورزش های رزمی ایران درباره اهمیت مسابقات K_1 خاطرنشان کرد: حضور در این رقابت ها آرزوی هر ورزشکار رزمی است که این مساله در مورد من نیز صدق می کند. بنابراین، از این فرصت عالی برای افتخارآفرینی برای خودم و همچنین ورزش کشور عزیزم به خوبی استفاده خواهم کرد و امیدوارم با دعای خیر مردم شریف ایران، با دست پر از این میدان بزرگ خارج شوم.

کریمیان در پایان گفت: این مسابقات و قهرمانی در آن بدون شک، برایم بسیار مهم و ارزشمند است. اما حضور شایسته و اثبات توانمندی های ورزشکاران ایران نیز اهمیت خاصی دارد که امیدوارم به لطف خدا بتوانم نماینده خوبی برای ورزش های رزمی ایران در این آوردگاه بزرگ جهانی باشم.