به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، "سید ابراهیم حمیدی" از پیشکسوتان جودو کشور و مسئول برگزاری این رقابت ها، اظهار داشت: یک دوره مسابقه جودو، گرامیداشت پهلوان حاج عباس مجرد از پیشکسوتان ورزش تهران و مدیر سابق شهرداری منطقه 10، روز جمعه به میزبانی مجموعه فرهنگی- ورزشی جانبازان برگزار شد.

وی افزود: در این رقابت ها، 175 جودوکار در قالب 20 تیم شرکت داشتند و در چهار رده سنی: نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان، تیم مجموعه ورزشی جانبازان قهرمان شد و تیم های شمیرانات و ورامین در جایگاه دوم و سوم ایستادند. تیم گرمسار نیز کاپ اخلاق را از آن خود کرد. ضمن این که عنوان ورزشکار اخلاق نیز به " میراسماعیل حسینی " رسید.

داور جودو ایران ادامه داد: در این مسابقات، مدیر تربیت بدنی شهرداری منطقه 10 به همراه خانم " مظاهری " و آقای " پور قاسم " مدیر مجموعه ورزشی جانبازان حضور داشتند که با اهدای لوح یادبود از خانواده مرحوم پهلوان مجرد تجلیل به عمل آوردند.

حمیدی در پایان اظهار داشت: یکی دیگر از اهداف برگزاری این رقابت ها، شناسایی جودوکاران بااستعداد و آینده دار بود که امیدوارم بتوانیم گامی در جهت پشتوانه سازی برای جودو کشور برداریم.