به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ در ویدیوی کتک خوردن زن هندی توسط  ۴ مرد می‌توان صدای گریه و فریاد زن از درد در حالی که مردان سنگدل او را کتک می‌زنند شنید، ویدیویی که ظاهراً در منطقه لودیانا در پنجاب، در شمال غربی هند گرفته شده است. در این ویدیو دلخراش دیده می‌شود که این زن بی پناه سعی دارد با دست‌های خود مانع از کتک خوردن شود، اما تلاش‌های او در برابر ضرباتی که از هر طرف به بدن او وارد می‌شود بی فایده به نظر می‌رسد.

در ابتدای کلیپ دیده می‌شود که یک زن دیگر همراه با مردی مسن سعی دارند به قربانی کمک کند، اما خود نیز مورد حمله مردان قرار گرفته و به ناچار صحنه را ترک می‌کنند. در حالی که زن قصد دارد از دست ضربات چوب و میله فلزی فرار کند، آن‌ها او را گوشه‌ای گیر انداخته و ضربات خود را حواله او می‌کنند. این زن که ظاهراً اهل منطقه بیهار بوده به این دلیل کتک خورده که ۲۰٫۰۰۰ روپیه معادل ۲۴۲ پوند از یکی از این مردان طلبکار بوده و بعد از درخواستش برای بازگرداندن این پول مورد حمله قرار گرفته است. حتی زمانی که زن به زمین می‌افتد نیز مردان دست از کتک زدن وی بر نمی‌دارند.

کتک خوردن زن هندی توسط ۴ مرد فقط برای وصول طلب! + عکس

این زن ویدیو ضبط شده از کتک خوردنش که توسط یک تلفن همراه گرفته شده را در اختیار پلیس قرار داده است. پلیس نیز اعلام کرده که چهار متهم شناسایی شده و بزودی دستگیر خواهند شد. ماه گذشته نیز ویدیوی مشابهی منتشر شد که در آن زنی بعد از شکایت به خاطر آزار جنسی، توسط نیرو‌های پلیس مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد. هند یکی از ناامن‌ترین و خطرناک‌ترین کشور‌های جهان برای زنان و دختران بوده و هر ساله موارد متعددی از تجاوز دسته جمعی و قتل زنان پس از هتک حرمت آن‌ها گزارش می‌شود که در اغلب موارد خاطیان از عدالت گریخته یا تنها بهای اندکی برای جنایات خود می‌پردازند.

از سال ۲۰۱۲ و به دنبال تجاوز و قتل یک دانشجوی دختر رشته پزشکی توسط ۶ مرد در داخل یک اتوبوس در حال حرکت، خشونت علیه زنان در هند به یک معضل برجسته تبدیل شده و فعالان حقوق زنان در هند و خارج از آن بر تلاش‌های خود برای جلوگیری از فجایع مشابه افزوده اند، تلاش‌هایی که دولت را وادار به تغییر قوانین در زمینه دفاع از زنان و افزایش مجازات عاملان این خشونت‌ها واداشته است.

منبع: روزیاتو

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: