به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی سه‌‌شنبه (دیروز) در سخنرانی خود برای جلسه سالانه مجمع عمومی سازمان ملل مدعی شد که حزب‌الله یک کارخانه موشکی در منطقه مسکونی «الجناح-الاوزاعی» بیروت دارد.

به گزارش شبکه «المنار»، ساعاتی بعد، حزب‌الله از رسانه‌ها دعوت کرد به محل مورد ادعای نتانیاهو بیایند. این بازدید ساعت ۱۰ شب به وقت محلی برگزار شد.

«محمد عنیف» مسئول بخش رسانه‌ای حزب‌الله ضمن اعلام اینکه این جنبش هیچ اطلاعاتی در اختیار دشمن صهیونیستی قرار نخواهد داد، گفت: ما این بازدید رسانه‌ای را ترتیب دادیم تا به نتانیاهو پاسخ دهیم و دروغ وی را افشا کنیم.

وی افزود، این بازدید نشان داد که تأسیسات مذکور هیچ ارتباطی با انبار موشک مقاومت ندارد، ادعاهای دشمن کذب است. این تأسیسات صنعتی متعلق به یک لبنانی است و در اینجا کارگران حضور دارند و هیچ موشکی دیده نمی‌شود.

دروغ نتانیاهو درباره انبار موشک در بیروت چگونه رو شد؟

«سید حسن نصرالله» دبیر کل حزب‌الله نیز در سخنرانی دیشب خود در واکنش به ادعای نتانیاهو گفت: بخش رسانه‌ای حزب‌الله یک دیدار برای رسانه‌های صوتی و تصویری و نوشتاری در منطقه الجناح-الاوزاعی ترتیب داده تا از حقیقت آگاه شوند و ادعای کذب نتانیاهو آشکار شود. این اقدام برای خاطر لبنانی‌هاست تا در نبرد آگاهی، روشن و بیدار باشند، ما موشک‌هایمان را در میان خانه‌ها قرار نمی‌دهیم.

منبع:فارس

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: