به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ بنابر گزارش رویترز، جو بایدن که جواب آزمایش کرونا وی منفی اعلام شده در جمع خبرنگاران در ایالت دلاور گفت: حاضر به حضور در دور دوم مناظره هستم اما باید کارشناسان بهداشت ایمن بودن برگزاری این مراسم را تایید کنند.

وی افزود: اگر کارشناسان بهداشت بگویند که نحوه برگزاری و حفظ فاصله اجتماعی ایمن است، پس فکر می کنم خوب است. من هر کاری را که متخصصان می گویند انجام می دهم.

بعد از اعلام شدن ابتلای ترامپ به ویروس کرونا در یازدهم مهرماه هم اکنون وی به مدت چهار روز است که در بیمارستان والتر رید بستری است.

مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید به شبکه ان بی سی گفت که تصمیم در مورد ترخیص رییس جمهوری امروز (دوشنبه به وقت محلی) گرفته می شود.

به گفته رئیس کارکنان کاخ سفید، پزشکان رییس جمهوری امروز یک ارزیابی انجام خواهند داد و سپس ترامپ با مشورت پزشکان تصمیم در مورد ترخیص از بیمارستان را اتخاذ می کند.

به گفته کارشناسان بهداشت حتی اگر ترامپ روز دوشنبه از بیمارستان مرخص شود، مراحل درمان وی همچنان ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایرنا، دومین دور مناظره انتخاباتی میان بایدن و ترامپ قرار است در شهر میامی ایالت فلوریدا در تاریخ ۱۵ اکتبر (۲۴ مهر) برگزار شود.

علاوه بر مناظرات نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا قرار است چهارشنبه این هفته مناظره میان مایک پنس معاون ترامپ و کاملا هریس معاون بایدن در انتخابات برگزار شود.

جواب آزمایش کرونا پنس و هریس تا کنون منفی بوده است.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: