به گزارش روی خط رسانه های خبرگزاری برنا به نقل از تایمزسوفاندیا، در اینجا خواص و طرز تهیه یک چای دارچین عسل ساده برای تقویت سیستم ایمنی بدن، مبارزه با سرماخوردگی و آنفولانزا و بهبود سلامت کلی توضیح داده شده است.

چای دارچین عسل برای تقویت سیستم ایمنی بدن

عسل و دارچین از نظر خواص درمانی شهرت زیادی دارند. عسل دارای آنتی اکسیدان و آنزیم هایی است که به فرد برای بهبود و تقویت کمک می کند، همچنین این ماده با خاصیت ضدباکتری خود عفونت ها و سلول های آسیب رسان را از بدن دفع می کند. به همین ترتیب از دارچین به طور گسترده برای مبارزه با التهاب و ترمیم بدن استفاده می شود. دارچین و عسل با هم ترکیبی عالی برای مبارزه با آلرژی ها و التیام زخم های بدن ایجاد می کنند. حتی مصرف عسل و دارچین باهم یبوست را نیز درمان می کند، بنابراین این چای به طرز شگفت انگیزی از بدن در برابر عفونت ها محافظت کرده سلامتی فرد را حفظ می کند.

طرز تهیه چای دارچین عسلی

برای تهیه این چای سالم به مواد زیر نیاز است:

1/4 قاشق چایخوری پودر دارچین

1 قاشق چای خوری عسل

1 فنجان آب

طرز تهیه چای دارچین عسلی

آب را داخل ظرف یا یک قوری به جوش بیاورید سپس پودر دارچین را به آن اضافه کرده و خوب مخلوط کنید. اجازه دهید این محلول 2 تا 3 دقیقه دیگر بجوشد سپس این معجون شگفت انگیز را داخل یک فنجان ریخته عسل را به آن اضافه کرده و آن را بنوشید. چای دارچین عسل را می توان به طو رروزانه برای سلامتی و تقویت سیستم ایمنی بدن بنوشید.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: