به گزارش روی خط رسانه های خبرگزاری برنا، روزانه ویدئو‌های زیادی در فضای مجازی منتشر می‌شود؛ از ویدئو‌های سرگرمی و ورزشی گرفته تا ویدئو‌های آموزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو‌ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو‌هایی داغ می‌شوند. مانند ویدئویی که صحنه‌ای عجیب در یکی از خیابان‌های انگلیس را به تصویر می‌کشد.

در این ویدئو یک پسر جوان در روز روشن و با یک شیء فلزی در حال وارد کردن خسارت به خودروی پورشه ۹۱۱ دیده می‌شود. اما قسمت عجیب این اتفاق که بعدا مشخص شد این بود که اقدام عجیب با اجازه صاحب پورشه انجام شده است. این ویدئوی عجیب توسط یک شهروند انگلیسی با نام «رایان همبروک» در تاریخ ۲۵ ژوئن در خیابانی در محله دووِر واقع در کنت تهیه شد. او در لاین مخالف خیابان با خودروی خود توقف کرده بود که از نزدیک این صحنه را مشاهده کرد.

رایان که با دیدن این صحنه دچار شوک شده بود تصمیم گرفت ویدئویی با تلفن همراه خود تهیه و آن را در اختیار مالک خودرو قرار دهد. در این ویدئو در حالی که دو مرد جوان در کنار خودروی پورشه ایستاده اند، لحظاتی بعد یکی از آن‌ها روی پورشه سوار شده و سپس با یک شیء فلزی ضرباتی پیاپی به این پورشه ۸۰۰ هزار یورویی وارد می‌کند. وارد کردن خسارت این مرد جوان به خودرو حدود یک دقیقه ادامه دارد.

اما پس از آنکه پلیس کنت در جریان این حادثه قرار گرفت، پس از تحقیقات پلیس مشخص شد مرد جوان دومی که در محل حادثه حضور داشت در واقع مالک خودرو بوده است. پلیس کنت در این باره اعلام کرد که ماموران در ساعت ۶:۱۰ روز جمعه به محل حادثه اعزام و پس از بررسی مدارک مشخص شد یکی از افراد جوان حاضر در محل حادثه مالک خودرو بوده است. این مرد جوان به پلیس گفت که او اجازه وارد کردن خسارت به خودروی خود را داده و به همین علت هیچ فردی توسط پلیس بازداشت نشد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: