پدیده تصاویر روح چیست؟

پدیده تصاویر روح چیست؟

کاربران «گوگل مپ» تصویری ترسناک از یک هواپیمای مسافربری سرنگون شده در وسط جنگل‌های بارانی استرالیا مشاهده و منتشر کرده‌اند.

 به گزارش برنا، بر اساس گزارش‌های رسانه‌ای روزنامه مترو انگلیس، کاربران هواپیمای سرنگون شده را در محدوده کاردوِل (Cardwell) که بین تاونزویل و کایرنز قرار دارد، مشاهده کرده‌اند.

در تصویر، گویا هواپیما در محوطه‌ای در میان درختان قرار گرفته است. پس از نگاه دقیق‌تر به تصویر، هواپیما یا ایرباس A۳۲۰ یا بوئینگ ۷۳۷ به نظر می‌رسد.

آن‌گونه که کاملا مشهود است و گزارش‌های رسانه‌ها نیز به آن اشاره کرده‌اند، در این تصویر هیچ نشانه‌ای از آسیب به هواپیما یا منطقه‌ای که در آن قرار دارد، مشاهده نمی‌شود.

کاربران کاملا گیج شده‌اند، زیرا هواپیما ظاهرا در یکی از مسیرهای پروازی تعیین شده، قرار داشته است. گزارش‌ها حاکی از آن است که هواپیمای دو موتوره خاکستری در غرب قرار دارد. این یک مسیر پروازی شناخته شده در امتداد ساحل شمالی کوئینزلند محسوب می‌شود.

گوگل سقوط یک هواپیما را در استرالیا نشان می‌دهد | پدیده تصاویر روح چیست؟

اداره ایمنی حمل و نقل استرالیا به یک روزنامه استرالیایی گفت که از وجود هواپیمای مسافربری مفقود شده، در آن مکان بی‌اطلاع است.

این اداره در بیانیه‌ای گفت: «به نظر می‌رسد پدیده‌ای به نام تصاویر روح (Ghost images) وجود دارد و این می‌تواند همین باشد.»

در Google Maps، کاربران گاهی اوقات تصاویری را می‌بینند که ظاهرا در آنجا نیستند. موارد متعددی پیش‌تر مردم را به خود مشغول کرده بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار روی خط رسانه ها

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار روی خط رسانه ها

    اخبار برگزیده