به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا، مکان شکنجه بیشتر شبیه به محوطه باز یک کارگاه است، محوطه خاکی که میله‌های آهنی بدون رنگ در قالب یک چارچوب در وسط آن قرار دارد. پسر نوجوانی که سن و سالش کمتر از 18 سال است، طناب زرد رنگی را به گردن سگ انداخته است. 

 
سر دیگر طناب در دستانش است و همین که فیلمبرداری آغاز می‌شود، با لهجه‌ای غلیظ می‌گوید: این سگی هست که 700 هزار تومان به من ضرر رسانده است. 
 
این جمله آغازی است برای انتقام‌گیری و زنده کردن 700 هزار تومان از سگ سفید رنگ، در مرحله اول، طناب همان‌طور که به گردن سگ است، روی میله آهنی قرار می‌گیرد و پسر جوان با تمام تلاش سگ را بالا می‌کشد. 
 
سگ به دار آویخته می‌شود و زوزه می‌کشد و بعد از چند لحظه سکوت، پسر نوجوان در این مرحله طنال را رها کرده و سگ از چوبه دار پایین آورده می‌شود. اما این پایان ماجرا نیست، سر طناب زرد که در دست پسر نوجوان است روی تن سگ نواخته می‌شود و تنها دفاع حیوان زوزه است. 
 
بعد از آن پسر نوجوان می‌چرخد و سگ نیز درحالی که حلقه طناب به گردنش است با او چرخیده می‌شود. 

اما پسر نوجوان که پیراهنی سفید به تن دارد دست بردارد نیست و باز با طناب به جانش می‌افتد و این پایان فیلمبرداری است اما آیا پایان شکنجه است و اینکه سگ زنده می‌ماند یا خیر معلوم نیست. 
 
اواسط اردیبهشت ماه امسال نیز مردی در شهرستان آستارا پس از آزار و اذیت یک سگ، اقدام به کشتن آن می‌کند. عامل این جنایت تصاویر و فیلم‌های سگ شکی را در فضای مجازی منتشر کرده بود. البته متهم خیلی زود دستگیر شد و به گفته رئیس اداره حفاظت محیط زیست آستارا به دو ماه زندان محکوم شد. 

منبع:آنا