به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا به نقل از رکنا، "تریسی گلوور" در حالیکه روی تخت کنار دختران 8 و 13 ساله اش دراز می کشید به دوست پسرش " آلبرتو هرناندز" اجازه تجاوز به دختران اش را می داد. تریسی 44 ساله در رختخواب زمانی که دختران اش در خانه شان در کلمبوس، اوهایو مورد تجاوز قرار می گرفتند بازوی دختران اش را برای دعوت به آرامش می گرفته است.

این مادر از سوی دادگاه به 10 سال زندان محکوم شده است. گلوور در دادگاه علیه هرناندز به اتهام 4 فقره تجاوز شهادت داد و در دادگاه اذعان داشته: "دختران ام تمام زندگی من محسوب می شوند. نمی خواهم کاری که در حق آنها انجام داده ام را توجیه کنم اما عاشقانه دوستشون دارم."

طبق اظهارات "کریس براون" قاضی دادگاه، تریسی دارای سابقه بیماری روانی، اعتیاد به مواد مخدر، الکل و مسائل روانی و جنسی دارد. همچنین وی در دوران کودکی مورد تجاوز قرار گرفته و مورد خشونت توسط مردان بسیاری از جمله هرناندز قرار گرفته است. هرناندز نیز در دادگاه به اتهام 4 فقره تجاوز به زندان محکوم شد.

 

 

خبرگزاری برنا: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.