به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا به نقل از سی بی اس نیوز، «ملانیا ترامپ» همسر رئیس جمهور آمریکا، در مصاحبه‌ای تلویزیونی که جمعه شب پخش شد در مواضعی همسو با همسرش گفت کتی که در ماه ژوئن هنگام سوار شدن بر هواپیمایی به مقصد تگزاس و بازگشت از فرودگاه این ایالت به واشنگتن پوشیده بود و روی آن نوشته بود «من واقعا اهمیتی نمیدهم. شما چطور؟» پیامی برای رسانه‌ها بوده است.

ملانیا ترامپ در این سفر و در بحبوحه‌ی انتقادات از دولت همسرش برای جدا کردن کودکان مهاجر از مادرانشان، از یک بازداشتگاه کودکان مهاجر در مرز مکزیک بازدید کرد. او گفت کاملاً واضح است که آن کت جنجالی را خطاب به کودکان نپوشیده است.

او گفت: «من این کت را فقط زمانی که سوار هواپیما شدم و از آن پیاده شدم پوشیدم. بعد از بازدیدم از آن مرکز فقط به این دلیل که رسانه‌ها وسواس‌گونه روی کت تمرکز کرده بودند، آن را پوشیدم. من این کت را برای مردم و رسانه‌های جناح چپ که از من انتقاد می‌کنند، پوشیدم. من می‌خواهم نشان دهم که برای من اهمیتی ندارند. شما می‌توانید از هر چه می‌خواهید انتقاد کنید، اما نمی‌توانید جلوی من را بگیرید. من هر کاری را احساس کنم درست است، انجام می‌دهم».

دونالد ترامپ هم که خود بارها از رسانه‌های مخالف خود انتقاد کرده است، پیشتر گفته بود کت همسرش پیامی به رسانه‌های جعلی بوده است. او گفت ملانیا فهمیده است رسانه‌ها تا چه حد دروغگو هستند. اما این اظهارات با اظهارات سخنگوی ملانیا که پیشتر گفته بود این کت فقط یک کت معمولی است و پیام پنهانی ندارد، تناقض داشت.

ملانیا همچنین گفت ترجیح می‌دهد روی کار‌هایی که انجام می‌دهد تمرکز شود تا روی آنچه می‌پوشد. او در بخش‌هایی از این مصاحبه که زودتر پخش شد با اشاره به زنانی که اخیراً علیه سوءاستفاده جنسی رئیس جمهور آمریکا از آن‌ها شکایت کرده اند، گفت زنانی که مردان را به اقدامات غیراخلاقی متهم می‌کنند فقط در صورت داشتن مدارک باید این اتهامات را علنی کنند و گفت اتهامات اقدامات غیر اخلاقی شوهرش برای او مهم نیست و روی آن تمرکز نمی‌کند.

مجری در این مصاحبه از ملانیا پرسید آیا شوهرش را دوست دارد و او در پاسخ با انتقاد از حدس و گمان‌های رسانه‌ها درباره ازدواج ناموفق آن‌ها گفت: «ما با هم خوب هستیم».

این مصاحبه در حین سفر ملانیا به آفریقا انجام شد. از زمان آغاز ریاست جمهوری ترامپ تاکنون، این نخستین بار است که ملانیا ترامپ تنهایی به سفر خارجی می‌رود.

مخاطب جمله‌ای عجیبی که روی کت همسر ترامپ نوشته شده بود، چه کسی بود؟+ تصاویر

مخاطب جمله‌ای که روی کت همسر ترامپ نوشته شده بود، چه کسی بود؟+ تصاویر