به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ «والتر ساباتینی» مدیر کنونی باشگاه بولونیا همزمان با بالا گرفتن تنش‌ها مابین ایکاردی و اینتر و قرار گرفتن مرد آرژانتینی در شرایطی مبهم، با تمجید از این بازیکن اظهارات عجیب و شاید تا اندازه‌ای قابل تاملی مطرح کرد.

زوج جنجالی این روزهای دنیای فوتبال در دوران حضور ایکاردی در اینتر همواره سوژه رسانه‌ها بوده‌اند و حالا نیز باشگاه اینتر به کاپیتان پیشین خود اعلام کرده است که با توجه به قرار نداشتن در برنامه‌های «آنتونیو کونته» سرمربی تازه وارد این تیم، بهتر است باشگاهی برای خود دست و پا کند.

در این بین، ساباتینی در مصاحبه گزت دلو اسپورت اظهار داشت: اگر ایکاردی بازیکن من بود، طلاقش را از واندا نارا می‌گرفتم تا او از مائورو فاصله بگیرد چرا که ایکاردی پسری دوست داشتنی و پدری مهربان است.

ساباتینی که به تازگی به سمت مدیر ورزشی باشگاه بولونیا مصوب شده است، حمایت خود را از «سینیشا میهایلوویچ» سرمربی این تیم که در روزهای اخیر مبتلا به سرطان خون شده است نیز اعلام کرد.

وی در این رابطه تاکید کرد: سرسختی کلمه‌ای کلیدی است؛ اغلب با این کلمه با مشکلات مواجه می‌شوم و هرگز با شیطان معامله نمی‌کنم (تسلیم نمی‌شوم) بلکه تنها طرف معامله خودم هستم؛ آن طوری که پزشکان گفتند من ۲ بار در عرض ۴۰ روز به کما رفتم و تجربه دیدن آن دنیا را دارم؛ صدای خودم را به گوش خدا رساندم و با او مذاکره کردم البته مودبانه اما خشمگین؛ آماده بودم به بهشت بروم اما او کلید آنجا را به من نداد؛ بنابراین توصیه من به میهایلوویچ هم سرسختی و استقامت است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: