به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا؛ آنها هم چنین هرگونه شباهت میان وضعیت خود با شاهزاده هیا بنت الحسین را که از دست همسرش محمد بن راشد آل مکتوم حاکم دبی فرار کرده بود را رد کردند.

"اریک دیپون موریتی" وکیل شاه مغرب و همسرش با انتشار بیانیه ای که مجله فرانسوی گالا شنبه شب آن را منتشر کرد به تکذیبیه این خبر اشاره و تاکید کرد: شاه و همسر سابق وی با توجه به جایگاه خود به شایعات پاسخ ندادند اما خبرهای اخیر دیگر قابل تحمل نیست و ابروی آنان را خدشه دار کرده و آنان با اشاره به رسالت رسانه ها در برخورد با این اخبار، خواهان تعقل و پختگی در انتشار اخبار شدند.

شاه مغرب و همسر سابق وی با بیانیه این وکیل تاکید کردند: شایعات درباره فرار شاهزاده سلمی یا ربودن دو فرزندش از ژوئیه ، قطعا دروغ است.

حاصل ازدواج شاه مغرب با سلمی, دو فرزند، شاهزاده حسن ولی عهد 16 ساله و شاهزاده خانم خدیجه 12 ساله بود.

شاه و شاهزاده مغرب از انتشار این شایعات ابراز ناخرسندی کرده و یک صدا آن را تکذیب کردند.

وکیل مدافع آنان تاکید کرد: این شایعات را تریبون های خارجی منتشر می کنند که به اتهام توهین و افترا قابل پیگرد قضائی است.

شاهزاده سلمی همراه ولی عهد از ابتدای ژوئن برای گذراندن تعطیلات تابستانی به یونان رفتند و این اولین سفرآنان از زمان طلاق وی است که این مساله شایعاتی را مبنی بر فرار با شاهزاده را به دنبال داشته است.

گفتنی است نبودن خدیجه شاهزاده خانم همراه این دو به شایعات دامن زد، که ماندن شاهزاده خانم کوچک در قصر برای اجبار وی به بازگشت است.

بیانیه این وکیل بر این بود تا لفظ همسر سابق را برای شاهزاده سلمی به کار ببرد و بدین ترتیب برطلاق این دو از هم تاکید کند .این خبر در مطبوعات و بدون تاکید رسمی ازسوی کاخ در حال انتشار بود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: