به گزارش گروه روی خط رسانه های خبرگزاری برنا به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، ‌والش دلیل خود برای نامزدی در انتخابات را رفتارهای ترامپ عنوان کرد و گفت: ما فردی نامناسب را در کاخ سفید داریم که فاقد صلاحیت برای منصب رئیس جمهوری است.

وی، ترامپ را کودکی خواند که آمریکا از کج خلقی های وی به تنگ آمده است.

والش از سابقه نژادپرستی برخوردار است و اگرچه شانس موفقیت خود در برابر ترامپ را کم ارزیابی کرده، درعین حال گفته است که خواستار ارائه جایگزینی برای وی از حزب جمهوریخواه آمریکا است. وی پیش تر در جریان کارزار انتخاباتی سال ۲۰۱۶ آمریکا از ترامپ حمایت کرده بود.

والش در سال ۲۰۱۰ میلادی به عنوان حامی جنبش «تی پارتی» به مجلس نمایندگان آمریکا راه یافت و طی سال گذشته به منتقد سرسخت رئیس جمهوری این کشور تبدیل شد.۹۱۰۹

والش همچنین به «بیل ولد» فرماندار سابق ایالت ماساچوست در تلاش برای نامزدی از حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا پیوست.

"ولد" چندی پیش اعلام کرد رسما وارد گود رقابت انتخاباتی ۲۰۲۰ با ترامپ می شود. وی پیش تر گفت : اگر ترامپ چند سال دیگر رئیس جمهوری آمریکا باشد، ‌ این یک فاجعه سیاسی است و مایه نگرانی و هراس برای این جمهوری است.

ترامپ همچنین ممکن است با چالشی از سوی «مارک سانفورد» نماینده سابق کارولینای جنوبی مواجه شود که درصدد مقابله با ترامپ در دور مقدماتی انتخابات ۲۰۲۰ از حزب جمهوریخواه است.

سانفورد گفته است که ترامپ سزاوار انتخاب مجدد نیست،  زیرا کشور را به مسیر اشتباهی سوق می دهد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: