به گزارش گروه گوناگون خبرگزاری برنا؛ علاقه و استعداد دختر 15 ساله به طراحی و هنر باعث شده وی به شهرت برسد و تصاویر و طرح هایی که این دختر روی صورتش پیاده می کند مورد توجه عموم قرار گرفته و استقبال شود. با ما همراه باشید تا چند نمونه از این گریم ها را ملاحظه کنید.

یک دختر ١٥ ساله به نام "کیت وارنر" با الهام از هنرمندان در فیلم های مختلف، از حدود دو سال پیش شروع به انجام گریم های مشابه بر روی صورتش کرد و از حدود ١ سال پیش هم تصاویرش را بر روی شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

کیت میگوید:من در خودم شور و شوقی پیدا کردم که هر روز منو به این کار بیشتر علاقه مند می کنه. من ورزش یا رفتن به کلاب های تفریحی را دوست ندارم، من به هنر علاقه دارم. من نقاشی و طراحی کردن رو دوست دارم، اما نقاشی روی صورتم رو عاشقانه دوست دارم. من حس می کنم یک بوم نقاشی دارم که چندین و چند بار قابل استفاده است و با این کار من می تونم خودم به شکل هر چیز یا هر کسی که بخوام تبدیل کنم.
طراحی های او روی صورتش از یک ساعت تا ١٠ ساعت زمان می برد. کیت گاهی از ظهر کارش رو شروع می کنه و نیمه های شب به پایان می رسونه ولی به گفته ی خودش به دلیل علاقه ای که به این کار داره هیچوقت از این کار خسته نمیشه و امیدوارم که به زودی بتونه این کار رو به عنوان یک حرفه ادامه بده.
پدر و مادر این دختر در ابتدا مطمئن نبودند که دخترشان چقدر در انتخاب این رشته جدی است ولی حالا در حال بررسی گزینه هایی هستند که کیت بتواند به طور آکادمیک در مدرسه و سپس دانشگاه کار مورد علاقه اش را ادامه بده و یادگیری اش را تکمیل کند.

کیت الان هم که در دبیرستان مشغول تحصیل است، در گروه تئاتر مدرسه کار گریم بازیگران تئاتر رو به عهده داره و خوب می فهمه که یک گریم خوب چه تاثیر مثبتی در کیفیت و شخصیت پردازی یک فیلم یا تئاتر میتونه داشته باشه.

دختر-15-ساله

07

 

07

03

 

02

 

010

 

مطالب این بخش از صفحه گوناگون برنا صرفا جنبه سرگرمی دارد.

 

 

 

 

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: