به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت:طرح اوقاف در دستگیری از نیازمندان قابل تقدیر است.به نقل از روابط عمومی اوقاف زنجانآیت‌الله شیخ علی خاتمی در جمع کارکنان اوقاف زنجان اظهار کرد: کرامت ویژگی برجسته همه انبیای الهی و امامان‌(س) است و انوار آسمانی را با این صفت می‌شناسند.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان با بیان اینکه تمام امامان معصوم ما کریم هستند اما امام مجتبی‌(ع) به کریم آل فاطمه لقب گرفته ‌و این عنوان به حضرت امام حسن(ع) داده شده است، افزود: دلیلش آن است که در شهر مدینه امام حسن‌(ع) را به کرامت و کریم بودن می‌شناختند.

وی با اشاره به اینکه در ایام ولادت امام مجتبی‌(ع) هستیم و انتظار آن است که رزمایش مومنانه‌ای که به یاری خدا در کشور شروع شده است هم درعرصه کمیت و هم در کیفیت گسترش پیدا کند، اضافه کرد:  از آغاز ماه رمضان این سفره پربرکت گشوده شده و امیدواریم زمینه مشارکت همه افراد از این خوان فراهم شود.

خاتمی با بیان اینکه امام حسن مجتبی (ع) نماد از خودگذشتگی و به دیگران پرداختن است، گفت: باید از این امام بزرگوار الگو بگیریم و در کمک به نیازمندان پیشگام باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان زنجان در ادامه ضمن تقدیر از اوقاف استان برای اجرای طرح ضیافت همدلی بیان کرد: اقدامات اوقاف در اجرای این طرح قابل تقدیر است چون از محل عواید موقوفات اقدامات خوبی در دستگیری از نیازمندان انجام شده استن.

وی ماه مبارک رمضان را فرصت مناسبی برای کمک به فقرا عنوان کرد و گفت: با توجه به شرایطی که کشور در آن درگیر است، این روزها فرصت مناسبی برای کمک به نیازمندان است.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: