به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی  با اعلام این خبر گفت: از اول ماه مبارک رمضان تا ۲۶ اردیبهشت ماه با کمک خیرین استان  و گذشت  قابل توجه شاکیان تعداد ۲۱ محکوم  جرائم غیر عمد مالی از زندان آزاد  و افطار  در کنار خانواده خود حضور پیدا کردند و  از این طریق موجبات شادی دل خانواده های محکومین فراهم نمودند .

وی با بیان اینکه جشن گلریزان امسال بصورت مجازی و متفاوت تر از سنوات گذشته در حال برگزاری است افزود : مردم متدین ، ولایتمدار و خیر استان زنجان  مبلغ  یک میلیاردو سیصد هفتاد میلیون تومان تا به امروز بصورت نقدی در این امر پسندیده مشارکت داشتند که جا دارد از همین جا به لحاظ از عملکرد خوب صدا و سیما و رسانه ها  تشکر نمایم.

رئیس شورای قضایی استان زنجان تصریح کرد : در شرایط فعلی جامعه و شیوع کرونا و تاثیر آن در کسب و کار مردم و همچنین علارغم برگزاری پویش  کمک های مومنانه و مواسات این میزان مشارکت قابل توجه و بی نظیر است .

صادقی نیارکی با بیان اینکه جشن گلریزان تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه خواهد داشت ادامه داد :هر روز ما شاهد افزایش مشارکت های مردمی و خیرین و همینطور آزادی محکومان هستیم و انشاء الله پایان ماه مبارک رمضان گزارش تکمیلی به مردم عزیز خواهیم داد .

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: