به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ با سلام و تحیات بر یگانه منجی عالم بشریت مهدی موعود عج و با درود بیکران بر روح پر فتوح امام امت و با صلوات بی پایان بر ارواح طیبه ی شهدی انقلاب اسلامی ، بویژه سیدالشهدای مقاومت سردار #شهید_قاسم_سلیمانی، بدینوسیله مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان استان زنجان ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، طی بیانیه ای همگام با سایر جوانان ایران اسلامی،  همصدایی خود را با تمامی مسلمانان و آزادی خواهان جهان ،در حمایت از قدس شریف اعلام میدارد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

لتَجِدَنَّ أَشَدَّ النّاسِ عَداوَهً لِلَّذینَ آمَنُوا الْیهُودَ وَ الَّذینَ أَشْرَکُوا؛ مائده/۸۲

به طور مسلّم ( ای پیامبر ) دشمن ترین مردم نسبت به مؤمنان را، یهود و مشرکان خواهی یافت.

حمد و سپاس خدایی که آزاد سازی فلسطین را در سرنوشت مردم مظلوم فلسطین مقدر ساخت.

به یقین روز قدس یادگاری ارزشمند از بنیانگذار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) است که امروز مقام معظم رهبری( مدظله العالی ) خلف صالح آن عزیز سفر کرده، مردم جهان را با استفاده از ظرفیت عظیم و پایان ناپذیر مسلمانان به همصدایی با ملت فلسطین برای دستیابی به حق مشروعشان فرا خوانده است.

بلاشک درگیری کشور ها از جمله کشور ما، با بیماری کرونا اهمیت مساله فلسطین را برای مردم ما نمی کاهد و آن را از اولویت جهان اسلام خارج نمیسازد.

روز جهانی قدس، روز اراده جامعه جهانی و امت اسلامی در مبارزه با جنایات رژیم کودک‌ کش صهیونیستی و صحنه انزوای راهبردی مستکبرین و اعادی منطقه‌ای آنها و میدان هراس و وحشت اسرائیل در پیشگاه ملت‌های آگاه است.

مجمع_جوانان_استان_زنجان در آستانه آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز جهانی قدس ضمن ابراز انزجار از تحریم‌های ظالمانه ی صورت گرفته از سوی برخی کشورهای غربی علیه جبهه ی مقاومت اسلامی، بر میثاق دوباره با اندیشه‌های ناب امام خمینی در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و وفاداری به آرمان رهایی قدس شریف تاکید نموده و ضرورت حفظ اتحاد راهبردی همه گروه‌های فلسطینی برای مقابله با توطئه‌های شوم صهیونیستی را یادآور می‌شود.

بی شک امروز نیز ، با گذشت یک سال دیگر به پایان عمر منحوس و کوتاه نهایتا ۲۵ ساله ی سفاکان غاصب صهیونیست نزدیک تر شدیم و به یاری الهی و بنا به فرموده ی رهبر انقلاب اسلامی دیری نخواهد پایید تا #جوانان و صاحبان اصلی مسجد الاقصی در آن ، نماز جماعت اقامه خواهند کرد،انشاءالله.

 ((ولینصرن الله من ینصره))

مجمع جوانان استان زنجان

 

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: