به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ در سال جاری پروژه 4 خطه کردن محور زنجان- بیجار تا مرکز شهرستان ایجرود به بهره برداری می رسد.

 فرماندار ایجرود با اعلام اینکه با پیگیری های به عمل آمده در ظرف یک سال اخیر پیشرفت این پروژه تا مرکز شهرستان به بیش از ۸۰ درصد رسیده است گفت: برای اجرای عملیات اجرایی این پروژه تا کنون ۹۰۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است که امسال نیز برای ادامه اجرای این طرح ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است .

 دکتر فتحی با اشاره به اینکه عملیات چهار بانده کردن جاده زنجان -تکاب و زنجان- بیجار از سال ۱۳۸۶ آغاز و به صورت نیمه فعال درآمده بود که طی یک سال اخیر پروژه فعال گردید و امیدواریم ان شاا... تا پایان سالجاری 40 کیلومتر از 75 کیلومتر طول پروژه از زنجان در محدوده شهرستان تکمیل و به بهره برداری خواهد رسید.

فرماندار ایجرود اظهار داشت : پیگیری تکمیل این طرح جزء اولویت‌های کاری مدیریت شهرستان و جزء خواسته های بحق مردم شریف شهرستان ایجرود به شمار می آید که تکمیل این طرح بعنوان یکی از طرحهای تاثیرگذار در توسعه شهرستان و استان داشته و در راستای تحقق شعار "جهش تولید" سال نقش بسزایی خواهد داشت .

دکتر فتحی ضمن قدردانی از پیگیری های مستمر استاندار زنجان، نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و اقدامات اداره کل راه و شهرسازی ، خواستار همت مسئولین دستگاههای اجرایی مربوطه برای تکمیل و بهره برداری باقی مانده مسیر شدند.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: