به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در جلسه شورای قضایی استان زنجان که به مناسبت هفته قوه قضاییه و به میزبانی سازمان قضایی نیروهای مسلح برگزار شد، با تبریک هفته قوه قضاییه ، گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و تشکر از زحمات اعضای شورای قضایی استان گفت : اجرای سیاستها و برنامه های قوه قضاییه در استان با هم افزایی .و همفکری اعضای شورای قضایی محقق خواهد شد بنابر این استفاده از ظرفیت این شورا امری ضروری است .

وی با بیان اینکه 150 برنامه هفته قوه قضاییه در استان تدوین و در حال اجراست ادامه داد :هفته قوه قضاییه فرصت بسیار خوبی برای تشریح و تبیین برنامه ها و اقدامات دستگاه قضایی استان است که نیازمند همراهی و مشارکت کلیه مجموعه قوه قضاییه در این امر هستیم .

رییس شورای قضایی استان زنجان از  اجرای دقیق مصوبات سفر رییس قوه قضاییه به استان  خبر داد و اظهار کرد : مدیران سازمانهای تابعه قوه قضاییه در استان پیگیری های لازم و همچنین هماهنگی تنگاتنگ با دبیر خانه بعمل آورند . 

صادقی نیارکی از دیگر برنامه های هفته قوه قضاییه استان زنجان  حضور مسئولین دستگاه قضایی در برنامه های مختلف صدا و سیما و برگزاری نشست های خبری با اصحاب مطبوعات برشمرد و بیان داشت : در این هفته بایستی از ظرفیت رسانه ملی   به نحو احسن استفاده کرد، بنابر این کلیه معاونین دادگستری و مدیران   سازمانهای تابعه به  این برنامه ها اهتمام ویژه داشته باشند .

لازم به ذکر است در ابتدای این جلسه اعضای شورای قضایی استان گزارشی از عملکرد حوزه خود در طول یک سال گذشته  ارائه نمودند .

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: