به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ ورزش استان زنجان در سال های اخیر با حضور مهندس علی خلیلی چچکی از تحول چشمگیری برخوردار شده. 

5005

توانایی این مدیر موفق در جذب بودجه و تزریق به هیئت ها از بزرگترین اقدامات او بوده است که رشد چشم گیر ورزش قهرمانی استان را به دنبال داشته .

مدیریت مطلوب خلیلی کلیه بخش های اداره کل ورزش را متاثر کرده. محمد علی حمزه پور معاون قدرتمند ورزش اداره کل بازوی توانایی برای این مدیر موفق محسوب می گردد . 

حمزه پور

نگاه ساختار گرای خلیلی به ورزش بانوان باعث شده که تا رشد قابل تاملی نیز در این بخش  را شاهد باشیم.

ورزش بانوان یکی دیگر از بخش های موفق ورزش در استان زنجان می باشدکه با معاونت شهلا کاظمی به انجام مطلوبی دست یافته . 

55

سامان بخشی ورزش و حتی مسایل جانبی آن همچون ازدواج و...در قالب ستاد ساماندهی امور جوانان استان زنجان یکی دیگر از موارد موفقیت خلیلی چچکی است که به کمک معاون  ساعی فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش لیلا کریمی شکل گرفته است. 

کریمی+ک

از دیگر موفقیت های علی خلیلی چچکی پرداختن به ورزش شهرستانها می باشد.

انتخاب عذرا واسعی به عنوان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان زنجان باعث گردیده حرکت های تازه ای در رشد ورزش این شهرستان را شاهد باشیم . 

ووووووووووووووو

برگزاری مسابقات جهانی و آسیایی و اعزام قهرمانان فراوان به مسابقان المپیک ، جهانی و آسیایی و تقویت تیم های داخلی، ورزش استان زنجان را در ویترین توانمندی های وزارت ورزش و جوانان کشورقرار داده . 

5006

محسن محمد سیفی قهرمان 5 دور مسابقات جهانی ووشو، مرد اسطوره ای ورزش کشور و زنجان.

5007

محسن منوچهری قهرمان ناشنوای سه دوره مسابقات المپیک و دو دوره مسابقات جهانی، پدیده منحصر بفرد ورزش کشور و استان زنجان.

بدین گونه است که دکتر سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان کشور  به پاس زحمت این مدیر توانا طی پیامی، از عملکرد موفقیت آمیز و ستودنی علی خلیلی چچکی مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان تشکر و قدردانی می نماید.

 

خبرنگار: نویسنده: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: