به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ خدابخش مرادی نافچی روز سه شنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان افزود: علاوه بر این طرح ها، ۱۵۶ پروژه محرومیت زدایی نیز با مشارکت دستگاه های اجرایی استان و بسیج سازندگی با اعتبار ۲۶۰ میلیارد تومان درمناطق مختلف استان عملیاتی می شود.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج به عنوان شجره طیبه از ابتدای تاسیس در عرصه های مختلف آثار و برکاتی زیادی را در حوزه امنیت، مقاومت و حراست از ارزش های نظام جمهوری اسلامی داشتند، ادامه داد: در اجرای طرح های محرومیت زدایی نیز درصدد هستیم تا از ظرفیت مجموعه بسیج در آبادانی مناطق محروم بهره بگیریم. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه در شرایط حاضر در سایه همدلی بین مدیران اجرایی روند توسعه استان در عرصه های مختلف شتاب بیشتری گرفته است، اظهار داشت: رویکرد اساسی اقدامات در بخش های مختلف در راستای اسناد بالادستی همچون سند آمایش استان، سند توسعه روستایی و سند توسعه پایدار منظومه های روستایی است.

وی به ضرورت توجه به روستاها و رفع محرومیت از مناطق کم برخوردار استان تاکید کرد و گفت: مبنای اجرای طرح های مشارکتی با بسیج سازندگی دراستان، محرومیت زدایی از مناطق است.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: