به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ جلسه ستاد فعالیت های تابستان با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، معاونین و سایر اعضای ستاد درون و برون سازمانی در سالن شهید تجلی اداره کل آموز شو پرورش استان زنجان برگزار گردید.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، ابراهیم رفیعی مدیر کل آموزش و پرورش استان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از دغدغه همکاران و اعضای ستاد در خصوص برگزاری برنامه های اوقات فراغت، اظهار داشت: با توجه به شرایط بحرانی امسال، باید برنامه ریزی منسجم و هدفمندی در این خصوص صورت گیرد تا دانش آموزان بهره بیشتری از فعالیت های تابستان ببرند.

خلاقیت نجاتگر ما خواهد بود

رفیعی افزود: امروز نیاز به برنامه های اوقات فراغت بالا رفته است و از طرفی به دلیل شیوع ویروس کرونا با محدودیت همراه هستیم لذا خلاقیت نجاتگر ما خواهد بود تا با استفاده از تمام ظرفیت ها از این فرصت زمینه کسب مهارتها را برای دانش آموزان فراهم کنیم.

وی با اشاره به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری به نام "جهش تولید" تصریح کرد: باید جهشی و جهادی فکر وعمل کرده و با برنامه ریزی دلسوزانه و از روی دغدغه برنامه اجرائی اوقات فراغت امسال را تصویب و به بهترین شکل ممکن اجرا نماییم.

این مقام مسئول در پایان اظهار داشت: در استان زنجان همواره وفاق وهمدلی وجود دارد و انتظار داریم با مشارکت تمامی دستگاه های مرتبط و ظرفیت هایی که وجود دارد، وظیفه خود را انجام داده و به اهداف مدنظر دست یابیم.

گفتنی است در این جلسه هر یک از اعضای ستاد و نمایندگان دستگاه های مرتبط با اوقات فراغت به بیان نظرات، دیدگاه ها و پیشنهادات خود در زمینه هر چه بهتر برگزار شدن برنامه ها پرداختند.

شایان ذکر است در این جلسه از پوستر پانزدهمین همایش نجوم دانش آموزی که برای نخستین بار به صورت مجازی برگزار خواهد شد، رونمایی شد.

 

خبرنگار: داود خیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: