به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛  در راستای اجرای ماده ۱۰ ضوابط تشکیل و اداره شوراهای کلان مناطق، با ابلاغ دکتر سعید نمکی، دکتر پرویز قزلباش برای مدت دو سال به عنوان رئیس شورای کلان منطقه ۶ آمایشی کشور منصوب شد.

با ابلاغ دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر پرویز قزلباش رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان، برای مدت دو سال به عنوان رئیس شورای کلان منطقه ۶ آمایشی کشور منصوب شد. در متن این نامه آمده است:

جناب آقای دکتر پرویز قزلباش

رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان و رییس کلان منطقه ۶ آمایش کشوری

با سلام؛

در اجرای ماده ۱۰ ضوابط تشکیل و اداره شوراهای کلان مناطق، به موجب این ابلاغ برای مدت دو سال به عنوان رئیس شورای کلان منطقه ۶ آمایشی کشور منصوب می‌شوید.

در این راستا انتظار می‌رود با همکاری و مشارکت فعالانه روسای محترم دانشگاه‌ها و دانشکده‌های علوم پزشکی کلان منطقه مذکور، زمینه تحقق اهداف تعیین شده مبتنی بر ایجاد فرصت‌های برابر، توزیع عادلانه منابع، استفاده از ظرفیت‌ها و مزیت‌های منطقه‌ای، تمرکززدایی و انتقال اختیارات و قدرت تصمیم‌گیری، مشارکت دانشگاه‌ها در برنامه‌های ملی و فرااستانی و نیز هماهنگی در سطح کلان منطقه برای اجرای برنامه‌های توسعه‌ای و عملیاتی را فراهم نمایید.

از درگاه ایزد متعال توفیقات جنابعالی را در انجام وظایف محوله مسئلت می‌نمایم .

دکتر سعید نمکی

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: