به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ انتخابات هیئت مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان به صورت الکترونیکی با حضور ۱۷ نامزد عضویت در هیئت رییسه از ساعت ۹ تا ۱۳ روز ۲۷ خرداد ماه ۱۳۹۹ برگزار شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان نتایج این انتخابات را که مورد تایید ستاد کشوری مستقر در معاونت مطبوعات داخلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفته، به شرح زیر اعلام کرد: یوسف ناصر و حسین نجاری به صورت مشترک با کسب ۵۱ رای از تعداد ۶۲ رای، احمد حسنی با کسب ۴۷ رای، احمد سلطانی با کسب ۴۲ رای، سکینه محمدی با کسب ۲۷ رای، عباس محمدی با کسب ۲۶ رای و مرتضی الیاسی با کسب ۲۱ رای، به مدت سه سال به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و سید محمد رضا حقگو با کسب ۳۲ رای و جلیل نصیری مقدم با ۳۰ رای به عنوان بازرسان خانه مطبوعات به مدت یک سال انتخاب شدند.

گفتنی است علی اکبر شیوخی و احمد اسدی به عنوان اعضای علی‌البدل در هیئت مدیره و حمید کریمی به عنوان عضو علی‌البدل در بخش بازرسی خانه مطبوعات انتخاب شدند.

میزان مشارکت اعضای خانه مطبوعات استان زنجان در انتخابات روز سه شنبه به بیش از ۶۸ درصد از کل واجدان شرایط رای‌دهی رسید.

انتخابات هیئت مدیره خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های، روز ۲۷ خرداد ماه به طور همزمان در سطح ۱۳ استان کشور شامل آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، زنجان، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، کرمان، مازندران، هرمزگان و یزد برگزار شد.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: