به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ طی مراسمی با حضور یوسف مرادلو مدیر عامل شرکت خالص سازان روی زنجان  پروانه فعالیت مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت خالص سازان صادر شد. به نقل از روابط عمومی شرکت خالص سازان ، امروز طی مراسمی در اداره کل فنی و حرفه ای استان زنجان که به صورت ویدئو کنفرانس کشوری با استان های مختلف و با حضور هاشمی رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور صورت گرفت ، پروانه فعالیت مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت خالص سازان از سوی محمد رضا انصاری مدیر کل فنی و حرفه ای استان زنجان به یوسف مرادلو مدیر عامل شرکت خالص سازان اهداء شد.

در ابتدای این ویدئو کنفرانس هاشمی رییس سازمان فنی و حرفه ای کشور در پیامی هفته ملی مهارت را تبریک گفت و بر لزوم توسعه مهارت آموزی در کل کشور تاکید کرد و در ادامه انصاری مدیر کل فنی و حرفه ای استان زنجان هم بر بازبینی کلی در مهارت آموزی در سطح کشور تاکید کرد.

وی مقاوم سازی کارگاه های آموزشی ، کمبود اعتبارات را از مشکلات این حوزه برشمرد و گفت: دروازه ورود تکنولوژی بدون آموزش غیر ممکن است.

در ادامه برنامه پروانه فعالیت مرکز کارآموزی بین کارگاهی شرکت خالص سازان روی زنجان به یوسف مرادلو مدیر عامل این شرکت صنعتی اهداء شد.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: