به گزارش خبرگزاری برنا؛ کارشناس حوزه ازدواج اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان از برپایی یک جشن گلریزان جهت جمع آوری جهیزیه برای زوجین بی بضاعت در روز سه شنبه ۷ مرداد ماه خبر داد.

سپیده خانمحمدی اظهار کرد:با بیان اینکه این پویش ملی ازدواج جوانان با همراهی خیرین و به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج برگزار خواهد شد ادامه داد: پویش ملی فوق با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و موسسه خیریه آبشار عاطفه ها برگزار می شود.

کارشناس حوزه ازدواج اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه در سال گذشته این جشن گلریزان برگزار نشده بود افزود: همه مردم می‌توانند در این پویش همگانی و این عمل خداپسندانه مشارکت داشته باشند.

وی به ارائه مشاوره های رایگان در هفته ازدواج اشاره کرد و یادآور شد: به مناسبت گرامیداشت هفته ازدواج مشاوره های رایگان در ۶ مرکز مشاوره اداره ورزش و جوانان برگزار شد و این مشاوره های رایگان تا ۷ مرداد ماه ادامه دارد.

کارشناس حوزه ازدواج اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به اینکه در طی ۲ روز از صاحبنظران، روانشناسان، جامعه‌شناسان، مدیر کل ها و خیرین حوزه ازدواج دعوت به عمل آمده و گفتگوهای آنها در طول روز های هفته ازدواج ضبط شد افزود: این گفتگوها در ساعت ده و نیم هرشب از طریق پیج ازدواج تی وی در صفحه اینستاگرام پخش می شد.

 

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: