به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ در قالب طرح ملی «سه شنبه‌های تکریم» و به مناسبت دهه کرامت، با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ابهر، مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان و ریاست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان از خانواده شهید احمد طارمی در راستای طرح سه شنبه های تکریم تجلیل شد.

 به مناسبت دهه کرامت و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدای والامقام و دلجویی از خانواده‌های معظم شاهد، در قالب طرح ملی «سه شنبه‌های تکریم» دیداری با همسر شهید احمد طارمی؛ دانشجوی شهید صورت گرفت.
صادقی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه همنشینی با خانواده شهدا یک توفیق الهی است، از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی خانم شمسی آقاربی همسر شهید احمد طارمی تقدیر و تشکر نمود و گفت: حضور در منزل و حسینیه دانشجوی شهید، احمد طارمی که الگوی اخلاقی و معنوی شهرستان هستند، باعث مباهات است.در ادامه حجت الاسلام یارمحمدی؛ مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد استان زنجان عنوان نمود: همه ما قدردان خانواده های شهدا هستیم و این دیدارها جهت تشکر از خانواده های شهدا است که همه موفقیت ها و پیشرفت هایی که در سطح کشور داریم، مرهون خون پاک شهدا و از خودگذشتگی های خانواده های شهدا و جانبازان عزیزی است که حقی برگردن همه ما دارند.
طرح ملی سه شنبه های تکریم فرصت مناسب برای آشنایی جوانان با دلاوری های شهدا و زمینه ای مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.
شمسی آقاربی همسر شهید نیز ضمن تقدیر از حضور مسئولین به خاطرات و فعالیت های فرهنگی شهید اشاره کرد و در خصوص فعالیت هایی فرهنگی، قرآنی و اجتماعی که در حسینیه شهید طارمی و کانون امام حسین (ع) مسجد باب الحوائج صورت می گیرد توضیحاتی ارائه نمود.
در پایان این دیدار با اهدای قرآن کریم و لوح تقدیر از همسر شهید تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
 

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: