به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛  بهرامی معاون آموزش متوسطه استان در مراسم توزیع تجهیزات کارگاهی هنرستان ها با تأکید بر توسعه کمی و کیفی آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش بر اساس اسناد بالادستی و برنامه ششم توسعه، گفت : اهمیت تجهیزات کارگاهی در امر یادگیری هنرستان ها  مهم   و ضروری است که در این راستا از حمایت و پیگیرهای همه همکاران و مدیرکل محترم در امر تأمین تجهیزات کارگاهی هنرستان ها  تشکر می کنم .

بهرامی در ادامه افزود : در این مرحله از توزیع، تجهیزاتی با اعتباری بیش از 20 میلیارد ریال خریداری و در بین هنرستان ها مناطق توزیع  شد.

به نقل از اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان، وی یکی از اولویت های توزیع تجهیزات را ایجاد رشته محل های جدید اعلام و خاطر نشان کرد : این تجهیزات بر اساس اولویت بندی بین شاخه ای و همچنین تغییر محتوای کتب و استانداردسازی کارگاهی خریداری شده است.

معاون آموزشی متوسطه اداره کل با بیان اینکه قرارداد ساخت برخی از تجهیزات مورد نیاز هنرستان ها منعقد شده  است، تصریح کرد : این تجهیزات درحال ساخت و تحویل می باشند و  پیگیری اعتبارات لازم جهت خرید تجهیزات کارگاه های هنرستان ها یکی از اولویت های اصلی اداره کل آموزش وپرورش استان می باشد. 

 

 

 

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: