به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛  عمده مسائل مطرح شده از سوی دانشجویان، در خصوص مشکلات آموزش مجازی و نبود زیرساخت‌های مناسب، عدم پاسخگویی برخی مسئولین به دغدغه‌های دانشجویان، مشکلات خوابگاه آوینی، کمرنگ شدن نقش دانشجو در تصمیمات دانشگاه ،کمبود بودجه‌های اختصاص داده شده به فعالیت‌های فرهنگی و اقدامات دانشجویان در کمیته دانشجویی مقابله با کرونا و گلایه از برخی کمبودها بود .

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان در پاسخ به پاره‌ای از سخنان دانشجویان، از رعایت سلسله مراتب در پیگیری مشکلات آموزشی سخن گفت و افزود: مشکلات آموزش را در ابتدا از کارشناس آموزش دانشکده، سپس مدیر دانشکده و در ادامه از معاون آموزشی دانشکده سوال نمایید و اگر پاسخی دریافت نکردید به مدیر و معاون آموزشی دانشگاه مراجعه کنید.

دکتر مهدی قائمی با بیان اینکه در اتاق من به روی همه دانشجویان باز است و همیشه به مراجعات دانشجویی پاسخ‌گویی صورت می‌گیرد تصریح کرد: انجام تغییرات در کادر آموزش برخی واحدها به علت اعتراض دانشجویان در عدم پاسخگویی بوده است.

وی در خصوص تخفیف شهریه دانشجویان در دوران کرونا اظهار داشت: ما از چند ماه پیش پیگیر این موضوع بودیم و ۲ روز پیش مصوبه‌ای از وزارت به دست ما رسید که در دستور کار هیئت رئیسه دانشگاه جهت اجرا و تصویب قرار گرفته است.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با اشاره به کوتاه بودن دوره‌های کارآموزی افزود: به خاطر خلوت کردن خوابگاه‌ها مجبور هستیم طول این دوره‌ها را کاهش دهیم.

دکتر قائمی از خرید سرور ۱۰۰ میلیون تومانی جهت تقویت زیر ساخت‌های مجازی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که آموزش مجازی در ترم آینده تقویت شود.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: