به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ علی کاظمی اظهار کرد: با اعلام ستاد معراج شهدا مبنی بر شناسایی پیکر شهید منتجبی، پیکر مطهر این شهید زنجانی تازه تفحص شده، قرار است پنجشنبه 24 مهرماه به زادگاهش بازگردد.
به نقل از ایثار واحد زنجان، وی افزود: مراسم استقبال از پیکر مطهر شهید «مسعود منتجبی» عصر پنجشنبه 24 مهر‌ماه در عوارضی اتوبان زنجان و با حضور خانواده این شهید گرانقدر، طی تشریفات نظامی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
کاظمی با اشاره به اینکه مراسم شب وداع با پیکر شهید مسعود منتجبی پنجشنبه شب پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حسینیه فاطمه الزهرا(س) سپاه انصارالهمدی(عج) برگزار می‌شود، اضافه کرد: همچنین پیکر مطهر این شهید والامقام روز جمعه 25 مهر‌ماه ساعت ۱۰ صبح از میدان 15 خرداد (چهارراه پایین) تا گلزار شهدا پایین طی تشریفات نظامی تشییع و در کنار دیگر همرزمان شهیدش (یادمان این شهید) به خاک سپرده خواهد شد.
گفتنی است شهید والامقام مسعود منتجبی در اول دیماه سال 1343 در زنجان دیده به جهان گشود و در 17 اردیبهشت ماه سال 1361 در منطقه شلمچه و عملیات بیت المقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمده است.

 

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: