به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ سید محسن لطیفی گفت با اشاره به شرایط ویژه کرونایی، از تولید، تامین و پخش ۹۰۰۰ دقیقه برنامه در ایام نوروز امسال خبر داد و گفت: معاونت سیما در قالب ویژه برنامه‌هایی مانند یاز نفسی، بایرام گجه لری، بهار نغمه سی، نغمه لر و انسان سالم، مسابقه تلویزیونی زنده، برنامه‌های تامینی، پخش روزانه ۲ فیلم سینمایی، یک سینمایی ویژه نوجوان و دو سریال تلویزیونی درکنار مستندهای نوروزی و دهها سرود و وله بهاری دیگر مجموعاً بمدت ۳۰۰۰ دقیقه همراه بینندگان بود.

وی اظهار کرد: شبکه استانی صدا هم با ویژه برنامه‌هایی مانند اولکمیزه بهار گلیپ، بسته‌های آموزشیvox pop-psa در خصوص بیماری کرونا، بوی جوی مولیان، بهارانه، بهار سسی، هزار ترانه واجرای مشترک مراکز آذربایجان شرقی، اردبیل و زنجان با رویکرد افزایش وفاق و همدلی ملی، بمدت ۴۱۴۰ دقیقه همراه شنوندگان زنجانی و استانه های شمالغرب بود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان از تولید و پخش بیش از ۱۰۹۶ دقیقه برنامه در معاونت اطلاعات و اخبار مرکز خبر داد و افزود: تولید و پخش ۹۰ خبر رادیویی، ۱۲۰ خبر تلویزیونی، ۱۱۶ برنامه تولیدی و۳۶ گفتگوی زنده خبری ره آورد همکاران این معاونت در ایام پایانی سال ۹۹ و نوروز ۱۴۰۰ بود.

لطیفی برنامه‌های تولید شده در معاونت فضای مجازی را ۲۵۸ مورد اعم از۳اینفوگرافیک، ۱۸ نماهنگ، ۲۲۸ ویدئو، ۶پو ستر و ۳موشن گرافیک بمدت ۷۴۴ اعلام کرد.

وی از تولید ۱۶۰ اسلاید و بازپخش ۵۷۶۰ مورد از اسلایدهای تولیدی و ارسالی مخاطبان در رادیو نما خبر داد و افزود: بیش از ۵۰۰ مورد زیرنویس اطلاع رسانی هم در این ایام از شبکه اشراق پخش شده است.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با تقدیر از نیات خیر مردم مومن استان در مشارکت با پویش زنجان همدل تصریح کرد: این پویش با عنوان زنجان همدل ۲ تا نیمه ماه مبارک رمضان زمینه ساز آزادی مابقی زندانیان جرایم غیر عمد و بازگشتشان به کانون خانواده خواهد بود.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: