قاطعانه امنیت سرمایه گذاری را در هر نقطه کشور تضمین می کنیم

پلیس در کنار مردم است و توطئه‌گران بدانند در زمان مقرر به حسابشان رسیدگی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ سردار سرتیپ پایدار حسین اشتری قبل از ظهر چهارشنبه در آئین تودیع و معارفه فرماندهان انتظامی استان زنجان، به تهدیدات امنیت کشور اشاره کرد و گفت: ما تهدید سخت و نرم می‌شویم که تهدید سخت با هوشیاری خنثی شده و با آن مقابله می‌شود ولی باید مراقب تهدیدات امنیتی و فرهنگی و اقتصادی بوده و هوشیار باشیم.

وی با بیان اینکه نباید فاصله‌ای بین ما و مردم ایجاد شود، اظهار داشت: پلیس در کنار مردم است و توطئه‌گران بدانند در زمان مقرر به حسابشان رسیدگی می‌شود.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران، با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح مقتدرانه در کنار مردم ایستاده و جان خود را برای حفظ ارزش‌ها در طبق اخلاص گذاشته است، گفت: نیروهای مسلح یک قدم از مسیر دور نخواهند شد.

وی افزود: انتخاب فرماندهان روند خاصی دارد، در استان زنجان نیز فرمانده قبلی عملکرد مطلوبی داشته و تلاش وی ارزنده است.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه فرمانده جدید نیز شایستگی حضور در این سمت را دارد و آشنا به ماموریت انتظامی است، ابراز کرد: جرایم در حال پیچیده‌تر شدن است که باید تلاش کنیم منطبق با آن گام برداریم.

اشتری تصریح کرد: امروز برای جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی راهی نداریم جز اینکه به خدا و ائمه توسل کنیم.

وی با بیان اینکه امنیت بالاترین نعمت است که باید قدر بدانیم، افزود: به برکت خون شهدا و هوشیاری رزمندگان امنیت مثال‌زدنی و با ثبات در کشور وجود دارد.

فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه امروز پلیس در سراسر کشور برای ارتقا امنیت نیروها مشغول انجام وظیفه است، افزود: تعداد شهدای نیروی انتظامی در سال جدید موید این تلاش است.

اشتری به شعار سال نامگذاری شده از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: تحقق شعار سال در سایه امنیت محقق می‌شود، به همین خاطر تلاش می‌کنیم تا در هر نقطه کشور، امنیت سرمایه‌گذاری را تضمین کنیم.

وی تاکید کرد: در سایه امنیت، رشد و پیشرفت محقق می‌شود که از ستون‌های اصلی آن نیز نیروی انتظامی است.انتهای پیام

 

 

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار زنجان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار زنجان

    اخبار برگزیده