آغاز طرح نوروزی هلال احمر زنجان در ۲۵ پایگاه امدادی و پست خدمات بشردوستانه

آغاز طرح نوروزی هلال احمر زنجان در 25 پایگاه امدادی و پست خدمات بشردوستانه

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از آغاز طرح نوروزی خبر داد .

به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛  دکتر سید قاسم موسوی روز  چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاران گفت: از 25 پایگاه امداد و نجات جاده ای و پست خدمات بشردوستانه، 16 پایگاه ثابت و پنج پست موقت امدادی در جاده های استان زنجان فعال شده است. این طرح امسال در 25 پایگاه امداد و نجات و پست خدمات بشردوستانه در سطح استان اجرا می شود. 

وی تاکید کرد:  پایگاه های موقت امدادی در عوارضی آزادراه زنجان – تبریز، در پلیس راه جاده ترانزیت زنجان - میانه، جاده خدابنده - بیجار در منطقه کرسف، گردنه قره آقاج جاده ابهر – خدابنده و  قلعه حسینیه در خرم دره فعال شده است. 

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: تیم های کوهستان، آنست، واکنش سریع، امداد هوایی و سایر تیم های امدادی در طرح نوروزی به صورت شبانه روزی در آماده باش کامل برای ارائه خدمات در حوادث احتمالی شده اند. 

موسوی از فعالیت 9 پست خدمات بشردوستانه به مسافران نوروزی توسط اعضای جوانان خبرداد و اظهارداشت: این خدمات با شعار" جوانان سفیران ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی" در سطح استان خدمات می دهند. 

موسوی خاطرنشان کرد: در طرح نوروزی جمعیت هلال احمر استان زنجان بیش از 350 نفر از امدادگران، اعضای جوانان و کارکنان هلال احمر در 25 پایگاه امدادی و پست خدمات بشردوستانه تا  14 فروردین سال آینده به مسافران خدمات ارائه خواهند داد. 

وی از هموطنان خواست؛ در صورت گرفتار شدن دربرف و کولاک، حوادث و بلایا می‌توانند در هر ساعت از شبانه روز، برای دریافت خدمات امدادی با شماره ۱۱۲ ندای امداد و نجات تماس بگیرند.

انتهای پیام

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار زنجان

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار زنجان

    اخبار برگزیده