به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه پیش‌بینی شده 360 پایگاه اوقات فراغت در آموزش و پرورش زنجان در تابستان سال‌جاری فعالیت کند، گفت: پیش‌بینی می‌شود برنامه‌های سال‌‌جاری با حضور 75 هزار نفر – برنامه اجرایی شود.
 

محمود عباسی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به اجرای طرح غنی‌سازی اوقات فراغت در سال‌جاری اظهار کرد: این طرح در تابستان سال 1397 با شعار حمایت از کالای ایرانی و مهارت‌آموزی اجرایی می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: هدف از شعار پیش‌بینی شده برای برنامه‌های اوقات فراغت سال‌جاری زمینه‌سازی برای کارآفرینی و اشتغال «هر دانش‌آموز یک مهارت» بوده است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه طرح اوقات فراغت در ایام تابستان همه‌ساله با رویکرد کشف و هدایت استعدادهای دانش‌آموزان برگزار می‌شود، عنوان کرد: فعالیت‌های پایگاه‌ها اوقات فراغت همانند سال گذشته از ابتدای تیرماه آغاز و به مدت هفت هفته ادامه می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه در تابستان سال گذشته بیش از 82 هزار نفر - برنامه در استان زنجان شرکت داشتند، افزود: این تعداد نفر - برنامه در سطح 426 پایگاه اوقات فراغت در 14 منطقه آموزش و پرورش استان جذب فعالیت‌های تابستانی شدند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به اینکه پیش‌بینی شده 360 پایگاه اوقات فراغت در آموزش و پرورش زنجان در تابستان سال‌جاری فعالیت کند، گفت: پیش‌بینی می‌شود برنامه‌های سال‌جاری با حضور 75 هزار نفر – برنامه اجرایی شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان خاطر نشان کرد: برنامه‌ها و کلاس‌های پیش‌بینی شده برای دانش‌آموزان در فعالیت‌ها و رشته‌های مختلف از جمله رشته‌های قرآنی، علمی، آموزشی، فناوری، هنری، ورزشی، اردویی و فرهنگی برگزار شود.