به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ جواد نوروزی مدیر عامل مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان زنجان از سرویس دهی به 12 هزار مهمان روزه دار در ماه مبارک رمضان خبر داد.
جواد نوروزی با اعلام خبر مذکور گفت:تمامی خدمات ارائه شده به همکاران فرهنگی با تخفیف ویژه انجام می گیرد.

وی تصریح کرد:براین اساس غذا  در سه وعده صبحانه،ناهار و شام با 20 درصد و اسکان با 40 درصد تخفیف برای همکاران فرهنگی سراسر کشور در نظر گرفته شده است.

مدیر عامل مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان استان زنجان در ادامه با اشاره به  اسکان مهمانان فرهنگی در طول سال ابراز داشت:در ایام تعطیلات نوروزی حدود 400 خانواده  به تعداد یک هزار و 246 نفر از تاریخ  27 اسفند ماه سال 96 لغایت 16 فروردین سال 97 در این مرکز اسکان یافتند.

این مقام مسئول ضمن یادآوری شروع اسکان تابستانی از 23 خردادماه لغایت 15 شهریور ماه سال جاری متذکر شد:این مرکز جهت اسکان مهمانان فرهنگی و پذیرایی از آنان و خانواده هایشان آمادگی کامل دارد.

وی ابراز امیدواری کرد:با ارائه خدمات مناسب و در خور شان فرهنگیان محترم خاطره خوش و بیاد ماندنی برای ایشان در این مرکز رقم بخورد.

نوروزی این مرکز را ازلحاظ امکانات و ارائه خدمات در رده مراکز سه ستاره عنوان کرد و اظهار داشت:مرکز آموزشی و رفاهی فرهنگیان استان زنجان دارای 18 اتاق با ظرفیت اسکان 70 نفر می باشد.

 وی تصریح نمود:این مرکز 2 سالن غذاخوری،یک سالن کنفرانس،4 باب آلاچیق دارد که فرهنگیان محترم می توانند ضمن استفاده از پارکینگ رایگان اختصاصی آن،در امنیت کامل از امکانات موجود استفاده کنند.

گفتنی است،مرکز رفاهی و آموزشی فرهنگیان استان زنجان در ابتدای جاده گاوازنگ، روبروی اداره برق قرار دارد و در طول سال آماده ارائه خدمات بویژه در مراسم مختلف در ایام و مناسبت های خاص می باشد.