به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش گفت:اول مهر هیچ کلاسی بدون معلم نخواهد بود.
سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان با موضوع سیاستگذاری ساماندهی نیروی انسانی ، واگذاری پروژه مرکز آموزشی رفاهی ملاصدرا به شرکت اقتصاد ورفاه وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان و تبدیل به احسن نمودن فضاهای آموزش و پرورش برگزار گردید.
 
مریم رشتچی؛ مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در ابتدای این جلسه با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای شروع سال تحصیلی جدید گفت: آموزش و پرورش استان در ایام تابستان تلاش می کند تا با برنامه ریزی مطلوب زمینه را برای بازگشایی مطلوب مدارس فراهم نماید.وی تاکید کرد: همه فعالیت ها و برنامه های دستگاه تعلیم و تربیت در روزهای آتی باید منجر به بازگشایی مطلوب مدارس در اول مهر شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به استقرار پایه دوازدهم گفت : ساماندهی مطلوب نیروی انسانی در سال جاری مهم تر از سنوات گذشته است که نیازمند جدیت و دقت بیشتر در ساماندهی مطلوب نیروی انسانی هستیم و انشاالله کمبودها را با مدیریت مناسب معاونین محترم و همکاری کلیه فرهنگیان مرتفع می کنیم .

وی تاکید کرد :با برنامه ریزی های صورت گرفته اول مهر ماه امسال بهتر از سنوات قبل مدارس کار خود را شروع خواهند کرد و هیچ کلاسی بدون معلم نخواهد بود.

رشتچی بر بهره گیری از ظرفیت شورای آموزش و پرورش مناطق و نواحی در پیشبرد برنامه های آموزش و پرورش تاکید کرد .